Niezbędne witaminy i minerały

przez | 2 maja 2019

Każdy człowiek powinien uzupełniać niedobory witamin i minerałów dzięki odpowiednim suplementom diety, których koszt jest znikomy w porównaniu do korzyści, jakie są w stanie zagwarantować. Mają one pozytywny wpływ na układ immunologiczny, trawienny, hormonalny oraz krwionośny. Warto mieć świadomość istniejących niedoborów w diecie, które powinny być skutecznie niwelowane.

Wśród witamin dużym uznaniem cieszy się między innymi Omega 3, a więc suplement wyprodukowany na bazie oleju z ryb. W składzie Omega 3 znajdują się kwasy tłuszczowe, które pozwalają istotnie wesprzeć pracę zarówno serca, jak i mózgu. Ponadto odpowiadają za wzmocnienie naczyń krwionośnych. Warto zastanowić się również nad tym, aby włączyć do suplementacji witaminę D3 + K2, które pochodzą z wyłącznie naturalnych surowców. Należy zwrócić uwagę, iż witamina K2 MK-7 należy do tych, które są przyswajane przez ludzki organizm zdecydowanie najlepiej.

Do grona wartych wzięcia pod uwagę witamin zaliczają się również witamina C, Ubichinon Q10 oraz Mg + B6. Najlepszym miejscem, w którym klienci mogą zrealizować zakup witamin i minerałów są sklepy internetowe oraz stacjonarne apteki.